| Name | 316 Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Name | Stainless Steel 304 Perforated Sheet |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Name | 316l Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Name | 316l Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Name | 316l Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Name | Stainless Steel Pipe Flange Fittings |
|---|---|
| Standard | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Material | Stainless Steel |
| Connection | Welding/Thresded |
| Sealing Surface | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| Name | Stainless Steel Flanges Suppliers |
|---|---|
| Standard | ANSI, DIN, GB, JIS |
| Material | Stainless Steel |
| Connection | Welding/Thresded |
| Sealing Surface | FF/RF/Mf/Tg/Rj |
| Name | Mens Stainless Steel Bangle |
|---|---|
| Type | Stainless Steel Angles |
| Technique | Cold Rolled |
| Surface Treatment | Polished |
| HS Code | 722240 |
| Name | Food Grade Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Name | Stainless Steel Sheet Metal 4x8 |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |