| Name | Cold Rolled Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Name | Brushed Steel Sheet |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Name | Sheet Metal Stainless Steel |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
|---|---|
| Technique | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Form | Sheet |
| MOQ | 1 Ton |
| Edge | Mill Edge, Slit Edge |
| Name | 304 Stainless Steel Perforated Sheet |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Name | 1inch Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technique | Cold Rolled,Hot Rolled |
| Application | Construction,Industry,Decoration |
| Standard | ASTM,AISI,GB,DIN,JIS |
| Length | Customer's Requirement,1000mm-6000mm Or As Clients' Requirements |
| Name | 1mm Steel Sheet |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Name | 1219mm Stainless Steel |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Name | Ba Steel Plate |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |
| Name | 1000mm Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Finish | 2B/NO.1/NO.4/mirror |
| Width | 1220/1500/2000/2500/6000mm |
| Payment Term | FOB/CFR/EXW |
| Application | Construction,chemical,Industry |